Nová soutěž je tady

Na naší fb stránce, přidáš se

VIDEO Z LOSOVÁNÍ MŮŽEŠ ZHLÉDNOUT ZDE

 

K blížícímu se Valentýnu přinášíme novou soutěž na našem Facebook profilu. 
Soutěží se o 3x přívěsek z železného meteoritu a stříbrný řetízek k tomu.


Pravidla soutěže:
1, Soutěž organizuje a sponzoruje web www.meteority.com. Vyhrazujeme si právo změny.


2, Soutěž probíhá od 29.1.2024 do 8.2.2024, kdy vylosujeme náhodným losováním 3 výherce, kdy každý získá jeden přívěsek se stříbrným řetízkem.
Základní výhra je přívěsek ve tvaru srdce, ale lze jej vyměnit za přívěsek kulatý.
Z losování bude video, které zveřejníme na naší sociální síti.


3, Soutěže se může účastnit každá osoba s trvalým bydlištěm v Česku, nebo Slovensku, která splní zadání u FB soutěžního příspěvku a pod tento příspěvek vloží komentář. Každý vkládá pouze jeden komentář do hlavního vlákna (pod jiné příspěvky, nebo pod vlastní lze komentáře vkládat).


4, Neoznačujeme výherce, proto koukni 8.2.2024 na naše losovací video, kde zveřejníme vítěze. O výhru je nutné se přihlásit nejpozději 12.2.2024.


5, Pozor na podvodníky - téměř u každé naši soutěže se objevují falešné profily, které Vás označují jako výherce a chtějí po Vás citlivé údaje, nebo klikání na jiné odkazy. S těmito weby nemáme nic společného, naši výherci budou zmíněni výhradně ve videu z losování na konci soutěže. I z tohoto důvodu máme nastaveno, že komentovat tuto soutěž může pouze profil, který nás sleduje alespoň 24 hodin. Nejde ti přidat komentář? Sleduj naši stránku a za 24 hodin se můžeš do soutěže připojit. Tímto se snažíme eliminovat nově vytvořené profily, které se za nás vydávají. Poznáš je tak, že mají většinou 0 sledujících a žádný obsah (naše stránka má více než 9 tisíc sledujících). Takový falešný profil můžeš nahlásit jak nám, tak FB.

Zpět do obchodu