ZÁRUKA PRAVOSTI  A  AUTENTICITY

Naše bezpečnostní procesy nám dávají více než 99,9 % spolehlivost.

Protože víme, jak těžké je orientovat se při nákupech těchto vzácných kamenů, dáváme si obzvláště záležet na všech možných a dostupných formách ověření a informací o konkrétních kamenech.


Prestižní Světová asociace sběratelů meteoritů zaručuje vysoký standard nabízených služeb,  autenticitu a pravost nabízených kamenů.


V této asociaci je cca 500 lidí z celého světa, v Česko-Slovensku jsem 3. člen. 


Meteority získávám převážně od lidí právě z této asociace. Často jsou to profesionální lovci meteoritů, kteří cestují po celém světě a tyto kameny hledají.


Pochybnosti? Je tady analýza

V případě, kdy bychom si nebyli jistí, nebo také pro zajímavost pro budoucího kupce, necháváme naše meteority analyzovat velmi spolehlivým spektrometrickým měřením.

Meteority mají oproti pozemským kamenům velmi specifické složení a poměr prvků, proto je analýza velmi spolehlivým procesem určení mimozemského původu.

.

.

Zkušenosti & recenze & vysoký standard

Vysoký standard služeb a pravost našich kamenů dokládá i to, že meteority od nás jsou v Národním Muzeu v Praze, na Hvězdárně a Planetáriu M.R. Štefánika v Hlohovci, na hvězdárně v Brně, ve školách, institucích a dokonce máme své vlastní a unikátní Muzeum meteoritů, kde si kameny nejen prohlédneš, ale i osaháš.

Nabízíme také vhodné investiční kameny, zeptej se.

Kameny nabízíme ve špičkové kvalitě a pečlivě vybíráme od předních světových prodejců a na velkých světových burzách .

Technické procesy si zajišťujeme sami ( řezání, leštění, leptání, lakování atd.)

Hodnocení - díky MOC


Něco navíc

30-denní možnost vrácení zboží bez udání důvodu.

Časově neomezená záruka na pravost.

Ke každému kamenu certifikát.

Můžeš si kámen nechat posoudit ( muzea, hvězdárny, laboratoře... ) a my přebíráme plnou odpovědnost a náklady za nesrovnalosti.


Spolehlivá analýza i pro tvé kameny.

Myslíš si, že jsi našel meteorit? Koukni na poznávací znaky meteoritů