ZÁRUKA PRAVOSTI A AUTENTICITY


Protože víme, jak těžké je orientovat se při nákupech těchto vzácných kamenů, dáváme si obzvláště záležet na všech možných a dostupných formách ověření, mimo jiné:

#7142  Jaroslav FILIP 

 ověřený člen světové sběratelské asociace IMCA

I.M.C.A. 

International Meteorite Collectors Association 

Prestižní Světová asociace sběratelů meteoritů.


Tato asociace zaručuje vysoký standard nabízených služeb a autenticitu a pravost nabízených kamenů.

V této asociaci je cca 500 lidí z celého světa, v Česko-Slovensku jsem 3. člověk, který se do asociace dostal. 

Meteority získávám převážně od lidí právě z této asociace. Často jsou to profesionální lovci meteoritů, kteří cestují po celém světě a tyto kameny hledají.
Pochybnosti? Je tady analýza


V případě, kdy bychom si nebyli jistí, nebo také pro zajímavost pro budoucího kupce, necháváme většinu našich meteoritů pro 100% jistotu analyzovat velmi spolehlivým spektrometrickým měřením.

Meteority mají oproti pozemským kamenům velmi specifické složení a poměr prvků, proto je analýza velmi spolehlivým procesem určení mimozemského původu.

.

.


Zkušenosti & recenze & vysoký standardVysoký standard služeb a pravost našich kamenů dokládá i to, že meteority od nás jsou v Národní Muzeu v Praze, na Hvězdárně a Planetáriu M.R. Štefánika v Hlohovci, ve školách, institucích a dokonce máme své vlastní a unikátní Muzeum meteoritů, kde si kameny nejen prohlédneš, ale i osaháš.


Meteoritů a tektitů jsme prodali za dobu naší existence již několik tisíc a zatím nikdy se nestalo, že by nebyl autentický. V případě že by se tak stalo, je připraveno odškodnění.
Něco navíc


30-denní možnost vrácení zboží bez udání důvodu.

Časově neomezená záruka.

Ke každému kamenu od nás dostaneš certifikát.

Kdykoli v budoucnu si můžeš kámen od nás nechat posoudit ( muzea, hvězdárny, laboratoře... ) a my přebíráme plnou odpovědnost a náklady za nesrovnalosti.


V poslední době se objevuje na trhu velké množství padělků meteoritů a Vltavínů, zejména z Číny, které jsou pro laika k nerozeznání od pravých. Analýzy provádíme i pro Vaše kameny. Spolehlivá metoda ověření meteoritů.


Myslíš si, že jsi našel meteorit? Koukni na poznávací znaky meteoritů