ZÁRUKA PRAVOSTI A AUTENTICITYNaše bezpečnostní procesy nám dnes dávají více než 99,9 % úspěšnost 


Protože víme, jak těžké je orientovat se při nákupech těchto vzácných kamenů, dáváme si obzvláště záležet na všech možných a dostupných formách ověření.

#7142  Jaroslav FILIP 

Prestižní Světová asociace sběratelů zaručuje vysoký standard nabízených služeb,  autenticitu a pravost nabízených kamenů.


V této asociaci je cca 500 lidí z celého světa, v Česko-Slovensku jsem v pořadí 3. člen. 


Meteority získávám převážně od lidí právě z této asociace. Často jsou to profesionální lovci meteoritů, kteří cestují po celém světě a tyto kameny hledají.
Pochybnosti? Je tady analýzaV případě, kdy bychom si nebyli jistí, nebo také pro zajímavost pro budoucího kupce, necháváme spoustu našich meteoritů analyzovat velmi spolehlivým spektrometrickým měřením.


Meteority mají oproti pozemským kamenům velmi specifické složení a poměr prvků, proto je analýza velmi spolehlivým procesem určení mimozemského původu.

.

.


Zkušenosti & recenze & vysoký standardVysoký standard služeb a pravost našich kamenů dokládá i to, že meteority od nás jsou v Národní Muzeu v Praze, na Hvězdárně a Planetáriu M.R. Štefánika v Hlohovci, ve školách, institucích a dokonce máme své vlastní a unikátní Muzeum meteoritů, kde si kameny nejen prohlédneš, ale i osaháš.


Nabízíme také vhodné investiční kameny, zeptej se

Kameny nabízíme ve špičkové kvalitě a pečlivě vybíráme od předních světových prodejců a na velkých světových burzách .

Technické procesy si zajišťujeme sami ( řezání, leštění, leptání, lakování atd.)

hodnocení - díky MOC
Něco navíc30-denní možnost vrácení zboží bez udání důvodu.


Časově neomezená záruka na pravost.


Ke každému kamenu certifikát.


Můžeš si kámen nechat posoudit ( muzea, hvězdárny, laboratoře... ) a my přebíráme plnou odpovědnost a náklady za nesrovnalosti.
Analýzy i pro tvé kameny. 

Spolehlivá metoda ověření meteoritů.


Myslíš si, že jsi našel meteorit? Koukni na poznávací znaky meteoritů